امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
تولیدات
امین و اکوان
امین و اکوان
امین و اکوان، با کمک حاکم شهر، حرفه خود را گسترش می دهند و به موقعیت اجتماعی خوبی دست می یابند ولی حسادت اکوان به امین، اورا به سمت کارشکنی و انتقام جویی می کشاند. در مسیر نقشه او، حاکم صدمه می بیند و امین محکوم می شود. آیا امین می تواند از این مخمصه جان سالم بدر برد؟
ساده نیست
ساده نیست
این فیلم کوتاه روند بهبودی فردی را نشان می دهد که به دلیل بیماری به ناامیدی مطلق رسیده است. او با انگیزه ای کوچک به زندگی بازمی گردد و تمام انرژی خود را در بازسازی روحیه ی خود می گذارد تا بتواند در برابر هجوم یک بیماری مهلک مقاومت کند.
دشت تمشک
دشت تمشک
این برنامه مجموعه ای 26 قسمتی و با تکنیک کلاسیک دوبعدی است که داستان های آن بر پایه اطلاعات علمی درمورد حشرات و نکته های اخلاقی بنا شده است. برای جذب مخاطب تلاش شده است از طنز کلامی بهره گرفته شود.
شاید زنده نیستم
شاید زنده نیستم
کابوس اسید پاشی در اکثر جوامع شرقی وجود دارد و زنان بسیاری به واسطه‌ی آن از زندگی طبیعی خود محروم شده‌اند. در جامعه ما نیز این کابوس بارها و بارها تکرار شده است. "شاید زنده نیستم" فیلم کوتاهی درباره‌ی آن روزهاست.
آل فِلان
آل فِلان
مجموعه‌ای دو بعدی با تکنیک کات اوت برای پخش در شبکه های اجتماعی است که نگاهی انتقادی به برخی از موضوعات فرهنگی و اجتماعی دارد.
کلاغ ها
کلاغ ها
چهار تا کلاغ با نام های تاقار، زاقار، قارناز و قارا هر روز صبح از روی درخت محل زندگیشان به سوی محیطی تازه پرواز می کنند و درگیر ماجراهای اطرافشان می شوند. نگاه کودکانه ای که در برخورد با اشیاء، محیط و انسان های اطرافشان دارند به آنها کمک می کند تا در فضایی فانتزی و طنز درک خود را از اطرافشان بالا ببرند.
روزهای نیلگون
روزهای نیلگون
این مجموعه شامل شش کلیپ انیمیشن موزیکال است. محتوای کلیپ ها بر پایه اعیاد مذهبی و یا آداب شرعی است. این مجموعه به سفارش شبکه عربی الهادی تهیه و تولید گردیده است و شامل مواردی چون روز مادر، نماز صبح،  نماز، جشن تکلیف و ... است.
مجموعه‌ی موزیکال
مجموعه‌ی موزیکال
مجموعه‌ی داداش کوچولو شامل هفت نماهنگ انیمیشنی است با محوریت یک پسر بچه‌ی نوپا به همراه خواهرش که مراقب اوست.
تولدت مبارک
تولدت مبارک
انیمیشن کوتاه تولدت مبارک بر اساس داستان زیبای "تولدت مبارک ماه قشنگ" نویسنده فرانسوی فرانک آش است. داستان خرس کوچولویی که تصمیم دارد برای شب تولد ماه هدیه ای تهیه کند.
تماس با ما

تلفن : 09302501579

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلبه راورا محفوظ می باشد.   /   طراحی سایت : ایران طراح